Konum

Milas - Bodrum Havalimanı(BJV)

woman-holding-keys-from-her-new-car
happy-satisfied-customer-just-bought-brand-new-car-vehicle-dealership

Hakkımızda

Firmamız LEORENT olarak, hizmetini güçlü çalışan kadrosu ve güvenilirliği ile sektörünün günlük araç kiralama hizmetleri konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır. Ticari olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde her zaman uygun fiyat politikası ile müşterilerimizin yanında olmaktayız. Kesintisiz ve güvenilir hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Bu sebeple de araç kiralama hizmetlerimizin her adımında profesyonelliği ön planda tutuyoruz.

Sektöre başladığımız ilk günden bu yana hedefimiz sektörün içerisinde yer alan en güvenilir araç kiralama şirketleri arasında yer almaktır. Bugün ulaştığımız noktada ise hedeflerimize ulaşmış olarak;  genç araç filomuz, güler yüzlü personel kadromuz ile her daim kesintisiz bir şekilde; müşterimize  problemsiz, güvenli, rahat ve uygun fiyatlı araç kiralama hizmetini sunuyor olmaktan mutluyuz.

Araç kiralama sektöründe müşterilerimizin taleplerine önem gösteriyor bunun için ise; en önemli istekler arasında yer alan güvenli araç seçeneklerimizi, profesyonel çalışan kadromuzu ve fiyatlandırma politikasında da uygunluğumuzu şartlar ne olursa olsun değiştirmeden devam ediyoruz.

LEORENT olarak; uygun fiyatlı araç kiralama hizmetlerimizi, nakit ödeme imkânı ile birleştirerek, müşterilerimize kolay ödeme yapma imkanı sunuyoruz. Müşterilerimizin talepleri arasında yer alabilecek olan işlem iptali durumlarında da en kısa sürede işlemleri tamamlıyor, müşteri taleplerine günün her saatinde cevap veriyoruz.

Farkımız ne?

Büyük bir aile olarak rakamlar ve istatistikler ile gerçekçi hedefler üretir, ülkemizin turizm misyonuna hizmet ettiğimizin bilinciyle hareket ederiz.

Misyonumuz

Otomotiv sektöründe araç kiralama hizmetini yüksek kalitede sunmak, ülkemizde otomotiv sektöründe daha fazla iş imkanı sunarak, istihdama destek vermek ve çalışan kadromuzun sürekli gelişimini desteklemektir. Mutlu müşterilere ulaşmaktır.

Vizyonumuz

Ülkemizde, dünya standartları çerçevesinde, sürekli yenilenerek, teknolojinin gücünü de her daim arkasına alan sektörün öncü firmaları arasında olmaktır.  Sektöründe diğer kurumlar tarafından örnek alınan araç kiralama şirketi olarak tüm müşterilerimizin en yüksek kalitede hizmet alabilmeleri için sunulan hizmet ve araç kalitesini maksimum düzeyde tutmak, tüm beklentilerinin karşılandığı hizmeti vererek mutlu müşterilere ulaşmaktır. Vizyonumuz ise, sürdürülebilir bir yenilikçilik anlayışıyla her zaman daha iyisini yapmak isteyen firma olmaktır.

Kalite Hedeflerimiz

 • Tüm müşterilerimize eşit ve yüksek kalitede araç kiralama hizmeti sunmak.
 • Otomotiv sektöründe istihdam yaratmak.
 • Uluslararası standartlarda araç kiralama hizmeti vermek.
 • Ülkemizde araç kiralama hizmeti konusunda sektöründe lider konumda olmak.
 • Hizmet verdiğimiz tüm müşterilere her daim konforlu hizmeti sunmak.

 

Değerlerimiz

 • Güvenilir bir çalışma alanı oluşturarak, güvenilir hizmet sunmak.
 • Müşteri isteklerine uygun çalışma prensibi oluşturmak.
 • Yeniliklere açık olarak, her an yenilenebilir, genç filoya sahip olmak. 
 • Etik olan tüm kurallara bağlılık göstermek.
 • Müşteri haklarına her daim saygılı olmak.
 • Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı yaratarak tüm çalışan kadrosuna mutlu bir çalışma imkânı sunmak.
 • Verimli, etkili, etkin ve sürekli olarak araç kiralama hizmetinde eksiksiz olmak.