Bodrum Balayı Otelleri için Öneriler

Bodrum Balayı Otelleri için Öneriler

Paylaş

Balayı tatili denildiğinde akla ilk olarak Bodrum Milas gelir. Gerçekten kafa dinlemek, eğlenmek ve bir süreliğine her şeyi unutmak için tercih edilebilecek en güzel bölgelerin başında gelir. Milas, Bodrum’da oldukça fazla turist ve gezici alan yerlerden birisidir. Otelleri, balayı mekanları, gezilecek yerleri ve daha birçok yapılacak etkinlikler var.

Bodrum balayı otelleri için Milas bölgesinde seçenekleriniz oldukça fazla. Bu bölgede otellerde tatil yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bazı yerleri tercih edebilir. Ayrıca bu otellere gitmek ve tatilde daha fazla yer gezmek için Milas oto kiralama hizmeti tercih edebilirsiniz. Balayı tatilinde gezilecek ve görülecek çok fazla yer var.

1: Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts

Bu otel Bodrum Milas bölgesinde gidilebilecek en güzel otellerden birisidir. Yorumları ve değerlendirmeleri oldukça iyi ayrıca gelen müşterilerinde çok büyük bir kısmı memnun kalmış durumdadır. Otele göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bütçe dahilinde uygunsa ve oteli beğendiyseniz arayarak rezervasyon oluşturabilirsiniz.

2: Güllük Yalı Boutique Otel

Sessiz sakin ve kafanızı dinleyecek bir butik otel arıyorsanız bu otel tam sizlere göre diyebiliriz. Odaları çevresi ve sahile sıfır olması gerçekten çok büyük bir avantaj. Fiyatları yaz sonlarına doğru daha uygun olsa da, ortalama olarak normal fiyat aralığında yer almaktadır.

3: Lavira Tiny House Village

Tiny House evleri son dönemlerde oldukça popüler oldu. Küçük, minimal ancak oldukça güzel dekora sahip bu evlerde vakit geçirmek gerçekten çok özel ve güzel. Bu nedenle birçok kişi bu tarz mekanlarda tatil yapmayı düşünüyor. Eğer sizlerde Tiny House evinde tatil planlıyorsanız, Milas’ta Lavira Tiny House tercih edebilirsiniz. Fotoğraflarına baktıktan sonra beğenmeniz durumunda arayarak iletişim kurabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

4: Crystal Green Bay

Denize sıfır alanda bulunan bu özel otel birçok kişi tarafından favori hale gelmiştir. Birazcık Maldivleri anımsatan sahil tarafı oldukça güzel ve vakit geçirmek için gerçekten harika bir yer. Gece veya sabah fark etmeden dilediğiniz gibi keyif yapabilir oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Bodrum balayı otelleri için sizlere 4 farklı seçenek sunduk. Milas havalimanı oto kiralama hizmetlerini tercih ederek tatilinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bu tarz tatil mekanlarında toplu taşımalar oldukça sıkıntılıdır. Bu tarz araçlar ile gezmek imkansızdır. Ayrıca taksi vb. ulaşım araçları da ciddi pahalı bir haldedir. En uygun seçenek Bodrum’da araç kiralama seçeneğidir.

Diğer İçerikler